Ofis Trafik Hakkında

Özel Plaka 1992 yılında Bağdat cad. Selamiçeşme’ de halen genel müdürlüğümüzü yürüten Sn. Faruk İbrahim ÖZBEK tarafından kurulmuştur. Kurulduğunda küçük bir büroda sadece çevrede ikamet eden şahıslara, galerilere, şirketlere ve komşu esnaflara hizmet veren mütevazi bir işletme olarak faaliyete başlamıştır.

Dürüst, verdiği sözü tutan, hızlı ve işlemler esnasında problem yaratan değil problemleri çözen bir işletme olarak firmamız kısa bir zamanda otomotiv firmalarının ve otomotivle ilgili çevrelerin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Bunun sonucunda bugün ülkemizin önde gelen otomotiv firmalarına hizmet veren bir kurum haline gelmiştir. Özellikle lüks segment tabir edilen BMW, Mercedes, Audi, Porsche gibi markaların yanı sıra Honda, Nissan, Citroen gibi markalara da trafik müşavirliği hizmetlerini başarı ile sürdürmekteyiz.

Şirketimiz Trafik Müşavirliğinin yanı sıra sigorta acenteliği, araç kiralama, araç ithalatı gibi iş kollarında da deneyimli ekiplerle faaliyet göstermektedir. Özel plaka ve Plaka işlemlerini ise doğrudan kendimiz yürütmekteyiz.

1992’den bu güne kadar en büyük ilkemiz ”EN İYİ HİZMETİ, EN HIZLI VE EN GÜVENİLİR BİR ŞEKİLDE VERMEKTEDİR”. Siz sayın müşterilerimize daha uzun yıllar bu ilkeler ışığında hizmet vermek en büyük temennimizdir.